Dovážíme též na Slovensko! Navštivte BotyObleceni.cz i na facebooku Navštivte BotyObleceni.cz i na Instagramu
Výprodej zbylých kusů
Dostupné velikosti (UK) L | M | S | XS |
Doporučená cena: 1 499 Kč
Sleva na tento produkt: 50 %
Vaše cena: 750 Kč
50 % sleva na Dámské tílko Reebok CrossFit ENDTR TANK B86892
Dostupné velikosti (UK) L | XL |
Doporučená cena: 799 Kč
Sleva na tento produkt: 50 %
Vaše cena: 400 Kč
50 % sleva na Pánské tričko Nike Dri Fit Festival - Blue
Dostupné velikosti (UK) XS |
Doporučená cena: 1 299 Kč
Sleva na tento produkt: 50 %
Vaše cena: 650 Kč
50 % sleva na Reebok Crossfit Games 2016 Micro Bra S96348
Dostupné velikosti (UK) M |
Doporučená cena: 1 190 Kč
Sleva na tento produkt: 40 %
Vaše cena: 714 Kč
40 % sleva na Pánská mikina Powerlifting eco fleece - červená
Dostupné velikosti (UK) L | M | S |
Doporučená cena: 449 Kč
Sleva na tento produkt: 50 %
Vaše cena: 225 Kč
50 % sleva na Dámský top TE Graphic Vector Tank - FU2337

SPARTAN RACE - Valčianská dolina

Na start třetího závodu ve STŘEDOEVROPSKÉ REGIONÁLNÍ SUPER sérii ve Valčianské dolině jsem se postavil v nových botách Reebok ALL TERRAIN SUPER 3.0, které jsem si mohl nejprve vyzkoušet v prodejně WORKOUT.EU.

Tyto boty udělaly velký pokrok, o proti předchozím modelům ALL TERRAIN SUPER, a po celý závod jsem neměl jediný problém. Svršek boty je mnohem pevnější a rozhodně odolnejší proti nárazům. Velký rozdíl jsem taky poznal při sbíhání kopců, kde jsem ocenil vyšší stupeň přilnavosti k terénu a také mi krásně seděly na noze. Když bych to měl uvést do praxe, tak u předchozích modelů ALL TERRAIN SUPER jsem byl po celou dobu na trati nervozní, jestli se mi bota nerozpadne a také jsem se necítil tak dobře při došlapu. U tohoto nového modelu se můžu plně věnovat překážkám a také technice běhu, aniž bych měl jakoukoliv pochybnost o tom, že cílem proběhnu v obou botách. Byl to první závod v tomhle modelu a já doufám, že při větší vytíženosti těchto bot se neprojeví žádné velké vady.

Na závod jsme cestovali v den závodu z Frenštátu pod Radhoštěm. Cesta trvala pouzde dvě hodiny, takže jsem z ní nebyl ani unavený. Po příjezdu do krásného areálu ve Valčianské dolině, jsem se citíl opravdu dobře a s tímto pocitem jsem se také postavil na start. Po cca dvou kilometrech běhu jsem se zařadil na 6. pozici za opravdu velmi silné elitní borce, ale stále jsem citíl další běžce, jak mi dýchájí na záda.
Návrat do centra závodního areálu jsem bez chyby zvládl, když jsem proletěl překážkami Multi-Rig v kombinaci s Monkey Barem (opravdu atrativní překážka), Rope Climb, Dunk Wall atd. a vydal jsem se do Valčianských kopců, kde byla opravdu prudká stoupání. Na trati bylo ještě několik silových překážek, taháni břemen atd. Po celou dobu jsem se držel na 6. pozici a na kluky přede mnou se nedokázal dotáhnout. Za sebou jsem taky nikoho neviděl a tak jsem do areálu dobíhal sám, za sebou asi třináct kilmetrů.

Přeplaval jsem místní nádrž a rychle do posleního kopce. Únava už byla znát. Hodně náročný byl pro mě Sand bag carry, kde jsem při sbíhaní dolů špatně došlápl a udělal si výron na kotníku. Zpomalilo mě to, ale naštěstí se dalo pokračovat. Poté netrefený oštěp, takže 30 Burpees a začali mě dobíhat dva závodníci. Z trestu ještě odbíhám na 6. pozici, zvládnutý Olympus, ale po předposlední překážce, plazení se v řece pod ostnatým drátem, cca 100 metrů před cílem, mě kluci předběhli a ja už dobíhám do cíle opravdu vyčerpaný a s pocitem, že jsem do toho dal opravdu všechno na konečné 8. pozici s časem 1:47:10.

Kotník jsem si nechal ošetřit v cíli s nadějí, že se co nejdřív uzdraví, abych závěrečný závod v Polsku odběhl na 100%. Po závodě mám vždy pocit štěstí a zárověň přemýšlím, co jsem mohl udělat lépe a nad čím musím zase zapracovat. Závody SPARTAN RACE jsou pro mě jako šité na míru, je tam skvělá atmosféra a dodávají mi energii i do dalších dnů.

Rád jsem běžel v botách ALL TERRAIN SUPER 3.0. a moc děkuji za pomoc při vybírání na prodejně Workout Botyobleceni.cz

Dorňák Petr